czynne: pn. - pt.: 7:00 - 18:00
                   sob.: 7:00 - 12:00

Pralnia wodno-chemiczna

Jesteśmy firmą rodzinną, którą w 1986 roku założył Stanisław Magiera. Dzisiaj, pralnia wodna i chemiczna MAGIK, zarządzana przez kolejne pokolenie rodziny Magiera, to nowoczesny, oddany w sierpniu 2017 roku, przyjazny środowisku naturalnemu oraz wyposażony w profesjonalny sprzęt pralniczy, zakład w Starym Sączu. To także stacjonarne punkty pralnicze w Nowym Sączu oraz własny transport, oferujący obsługę bezpośrednią.

Świadczymy profesjonalne usługi pralnicze zarówno dla firm i instytucji, jak również klientów indywidualnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się ekspertem w branży pralniczejNaszą misją jest oferowanie usług o najwyższym standardzie, jakości oraz racjonalnym poziomie cen. 

Przy czym  szczególną uwagę zwracamy na dbałość o środowisko naturalne. Na oferowaną wysoką jakość i standard w przystępnej cenie składa się wiele czynników.

Korzystamy z unikalnej technologii pochodzącej od największych w święcie producentów systemów pralniczych tj. Primus, Kannegiesser Pharmagg, czy Fratelli Rosa.

Używamy tylko certyfikowanych, wysokiej jakości środków piorących. Aż wreszcie korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, m. in. z rozbudowanego systemu fotowoltaicznego, dzięki któremu nasze koszty zużycia energii są znacznie mniejsza, a to z kolei bezpośrednio przekłada się na niższe ceny oferowanych przez nas usług.

Referencje